Haber

Samsunspor Bolu’da gücünü artırdı

Yeni dönem hazırlıklarını Bolu’da sürdüren Süper Lig ekiplerinden Samsunspor, teknik direktör Hüseyin Eroğlu yönetiminde gücüne güç katıyor. Kırmızı beyazlı takımın genç oyuncusu Celil Yüksel, taktiksel olarak çok iyi bir seviyeye geldiklerini belirterek, “Her gün yeni bir şey öğreniyoruz. Bu taktiğe bağlı kaldığımız sürece çok daha fazlasını başaracağımızı düşünüyorum.” başarı.”

Süper Lig ekiplerinden Samsunspor, yeni sezon hazırlıklarını Bolu’nun Gerede ilçesinde sürdürüyor. Kırmızı-beyazlı ekip, günde 2 kez antrenman yaparak toparlanmaya çalışıyor. Akşam antrenmanını kamp yaptıkları otel alanında yapan kırmızı beyazlı grup, ısınma çalışmalarının ardından taktik çalışma yaptı.

CELİL YÜKSEL: BURADA KALICI OLMAK İSTİYORUZ Samsunspor’un genç futbolcularından Celil Yüksel, Bolu kampının çok verimli geçtiğini belirterek, “Geçen seneyi şampiyon bitirdiğimiz için çok mutluyuz. Oyuncu grubu, teknik direktörlerimiz, takım ve tüm Samsunspor camiası olarak bunun bilincindeyiz. Kalıcı olarak buradayız çünkü biz çok büyük bir camiayız. Burayı hak ettiğimizi düşünüyorum. Umarım iyi hazırlanıp sezona iyi başlarız. Takım arkadaşlarım da çok iyi insanlar öncelikle. Bu yüzden herkes bu savaşı verecektir.”

Başarının en büyük anahtarının rekabet olduğunu belirten Celil, “Dediğim gibi tam performansınızı veriyorsunuz. Hiçbir zaman yarı yolda oynayamazsınız. Her zaman dolu olmalısınız. Bunun bize başarı getireceğini düşünüyorum. Dediğim gibi biz Çok iyi hazırlanıyoruz, taktiksel olarak zaten çok iyi bir seviyedeyiz. Her gün yeni. “Bir şeyler öğreniyoruz. Bu taktiğe bağlı kaldığımız sürece çok daha büyük başarılara imza atacağımızı düşünüyorum” dedi.

cayajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

paslanmaz korkuluk evden eve nakliyat firmaları
Başa dön tuşu