Haber

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar Öğrencilere Karne Dağıttı

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, 2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılı birinci döneminin sona ermesi münasebetiyle öğrencilere karne dağıttı. Öğrencilerin karne sevincini paylaşan Lider Çolakbayrakdar, çocuklarla tek tek sohbet ederek onlara Kayserispor forması ve çeşitli oyuncakları hediye etti.

Beyazşehir İlçesi Beyazşehir Borsa İstanbul İlköğretim Okulu’nda düzenlenen törene; Törene Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar’ın yanı sıra Kocasinan Kaymakamı İlhan Abay, Kocasinan İlçe Milli Eğitim Müdürü Adnan Göllüoğlu, okul öğretmenleri, öğrenciler ve veliler katıldı. Minik öğrencilerle sıcak diyaloglar kuran Lider Çolakbayrakdar, onlara Kayserispor forması ve çeşitli oyuncaklar hediye etti. Öğrencilerin karnelerinin sevincini paylaşan Başkan Çolakbayrakdar ve beraberindekiler, karneleri dağıtırken renkli görüntüler oluşturdu. Geleceğin teminatı çocuklarla karne heyecanını paylaştıklarını belirten Başkan Çolakbayrakdar, Kocasinan’ın ve Türkiye’nin geleceği olan öğrencilerin eğitimine büyük önem verdiklerini belirterek; “Bütün çabamız çocuklarımızın geleceği için. Çocuklarımıza daha güzel yarınlar bırakmak için çalışıyoruz. Kocasinan Belediyesi olarak hiçbir fedakarlıktan kaçınmadan tüm kaynaklarımızı eğitim için seferber ettik. Hizmetlerimizi üç ana başlıkta topladık. Birincisi okullarımızın hijyenik temizliği, ikincisi okullarımızın güvenliği, bu noktada ne yapılması gerekiyorsa onu yapıyoruz, son olarak da çocuklarımızın her türlü faaliyete dahil olabilmesi için yatırımlar yapıyoruz. Spor, kültür ve sanat gibi yaşamın birçok alanında bu çerçevede birçok proje ve hizmet gerçekleştirdik. Amacımız öğrencilerimize farklı bir bakış açısı kazandırarak farklı konularda yardımcı olmaktır. Çocuklarımız “Bu sayede Daha iyi bir geleceğe doğru emin adımlarla ilerliyoruz. Hizmetlerimizle milli ve manevi değerlere sahip çocuklarımızın yetişmesine katkıda bulunuyoruz. Allah çocuklarımızın başarısını daim kılsın” dedi.

Başkan Çolakbayrakdar, Kocasinan Belediyesi olarak Türkiye’nin geleceği olan çocukların eğitimi için her türlü desteği sağladıklarını vurguladı ve yarıyıl tatilinin tüm öğrenci, öğretmen ve velilere keyifli geçmesini dileyerek sözlerini tamamladı. – KAYSERİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

paslanmaz korkuluk
Başa dön tuşu