Haber

Kalecikten Geldiler TEKNOMER’i Gezdiler

Keçiören Belediyesi TEKNOMER Ankara Kalecik’ten gelen 70 öğrenciyi konuk ederek onlara teknolojiyle dolu bir gün yaşattı. Keçiören Belediye Lideri Turgut Altınok ve Kalecik Belediye Lideri Duhan Kalkan’ın da katıldığı seyahatte öğrencilere TEKNOMER’de gerçekleştirilen faaliyetler ve eğitimler hakkında bilgiler verildi.

Keçiören Belediye Lideri Turgut Altınok Kalecik’ten gelen çocukları Keçiören’de ağırlamaktan büyük memnunluk duyduklarını belirterek, “Cumhuriyetimizin birinci kalesi Estergon Kalesi Keçiören’dedir. Gençlerimiz için Deniz Dünyası, Doğal Ömür Parkı, teleferik, aqua parklar, buz pateni pisti üzere onlarca tesis yaptık. Birebir vakitte voleybol alanı, tenis kortu, basketbol alanı ve halı alanlarımız fiyatsız hizmet veriyor. Keçiörenli çocuklar şanslı, Keçiören’de genç olmak hoş. Sizler de genç bir belediye liderine sahipsiniz. Kalecik’in çehresini değiştiren kıymetli hizmetlere imza attı. Bu bakımdan çok şanslısınız.” dedi.

Kalecik Belediye Lideri Duhan Kalkan da Keçiören Belediyesinin TEKNOMER üzere bir tesisi hizmete sokarak gençlere ulaşma konusunda muvaffakiyete ulaştığını belirterek, “Turgut Başkanımız Ankara’mızın en başarılı belediye başkanlarından biridir. Deneyimleriyle birçok eser ve hizmete imza atmıştır. Bugün de gençlerimiz için yapılan önemli bir yatırımı gezme şansı bulduk. Kendisine bu hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyoruz.” tabirlerini kulladı.

TEKNOMER’i görme bahtı bulan gençler ise burayı büyük beğeniyle karşılayarak bilhassa sanal gözlük keyfini doyasıya yaşadılar. Öğrenciler daha sonra ilçedeki Deniz Dünyası, Doğal Ömür Parkı ve Estergon Kalesi’ni gezdiler.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

paslanmaz korkuluk
Başa dön tuşu