Haber

Erdoğan’dan Kılıçdaroğlu’nu ziyaret eden ABD Büyükelçisine: Kapılarımız kendisine kapalı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul Bağcılar’da Toplu açılış töreninin ardından Bağcılar Ülkü Ocakları’nı ziyaret etti.

Burada bir konuşma yapan Erdoğan, “Bir usta ‘100’e 1’e çıkarmamız lazım’ derdi. Hani ‘Gençlik bizde’ diyorlar. 14 Mayıs’ta gençliğin kimde olduğunu onlara göstereceğiz. Neyle? İnşallah 14 Mayıs’ta bu tür tahılları 100 bin artırmamız lazım” dedi.

Millet İttifakı Başkan Adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu ziyaret eden ABD’nin Ankara Büyükelçisi Jeff Flake’i hedef alan Erdoğan, “Bu seçimlerde Amerika’ya ders vermemiz gerekiyor. Joe Biden oradan konuşuyor, Biden’ın elçisinin burada ne işi var? Kemal Kemal Bey’i ziyaret edecek. Yazık, kafana biraz iş ver. Sen büyükelçisin. Buradaki muhatabınız Cumhurbaşkanı.

‘RANDEVİ TALEP ETMENİZ İSTERSENİZ NE OLUR’

Bundan sonra hangi yüzle Cumhurbaşkanı’ndan randevu isteyeceksiniz? Kapılarımız ona kapalı, onu bir daha görmeyeceksiniz. Neden? Sınırını bileceksin. Büyükelçi olarak görevinizi bileceksiniz. Bir elçinin nasıl çalıştığını öğreneceksiniz. Bunu öğrenmezsen, bu kapı şimdiye kadar geçen han değil, giremezsin. Bu nedenle umarım 14 Mayıs’a doğru düzgün hazırlanıyoruz, yeterince koşuyoruz. Rabbimin izniyle 6 milyondan fazla gencimiz var. Bu gençlerin seçimlerdeki duruşu çok ama çok değerlidir.” (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

paslanmaz korkuluk evden eve nakliyat firmaları
Başa dön tuşu