Yaşam

2000’li yıllara damga vuran Gökhan Özen yıllara meydan okuyan haliyle adından söz ettirdi

Aramazsan Arama, Benim İçin N’apardın ve Dayanamam gibi şarkılarla bir döneme damgasını vuran 42 yaşındaki yakışıklı şarkıcı Gökhan Özen, yıllar önce ülkenin ekonomisinden dert yanarak yurt dışına taşındı. 2 çocuk babası Özen, son haliyle gündem oldu.

YILLAR ONU DEĞİŞTİRMEDİ

7 yıldır Los Angelas’ta yaşayan Gökhan İtina, şarkıcılığa orta verdi. Vakit zaman 1,2 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından paylaşımlar yapan İhtimam, sakin yaşantısı için “Sükunet ve huzur içinde hayatımı şekillendiriyorum, sessizliğim kimseyi endişelendirmesin” yorumunu yaptı. Beslenmesine ve sporuna dikkat eden müzikçi, adeta yıllara meydan okuyor. 42 yaşındaki müzikçinin hiç değişmediğini gören toplumsal medya kullanıcıları “Senin için zaman durmuş” yorumunu yaptı.

KIZLARI İÇİN TÜRKİYE’YE GELİP GİDİYOR

Yakışıklı şarkıcı Gökhan Özen, 2011 yılında Selen Sevigen ile nikah masasına oturdu. Evliliğinden Derin ve Ada isimli iki kızı bulunan şarkıcı, 2016 yılında boşandı. Eski eşiyle çocuklarının velayeti yüzünden davalık olan şarkıcı, kızlarını görmek için ara ara Türkiye’ye geliyor.

İşte Gökhan Özen’in Instagram paylaşımları…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

paslanmaz korkuluk
Başa dön tuşu