Haber

Son Dakika: Meral Akşener, ÂLÂ Parti küme toplantısında konuşuyor

FLAŞ HABER:İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, partisinin kümelenme toplantısında konuşuyor.

Meral Akşener’in açıklamalarından öne çıkanlar şöyle:

SOSYAL MEDYA YÖNETMELİĞİNE TEPKİ

BTK, seçimlere 39 gün kala yeni bir sosyal medya düzenlemesini hayata geçirdi. Bundan sonra sosyal medya platformları, bireysel bilgileri yetkili makamlara iletmekle yükümlü olacak.

Herhangi bir yargı kararı olmaksızın iletecektir. Yani İçişleri Bakanlığı yetkilisi ‘bilgiyi ver’ dediğinde o bilgi iletilecek. Kusuru sabit olmayan kişilerin tüm kişisel bilgileri talep edilebilir.

DIŞ TİCARET RAKAMLARI

Hani önündeki tek engel parlamenter sistemdi… Konuşmalar yapıyordunuz, ne oldu, ne değişti? Size her istediğinizi veren bu millet, büyümemenizin bedelini çekmek zorunda mı?

Türkiye sizin beceriksizliğinize daha fazla katlanmak zorunda mı? Görevinize gelince meydanda verdiğiniz sözü unuttunuz.

Geçen yıl cari fazla veririz diyordunuz, çok değil. Ne oldu, rekor cari açık verdik. Hala aynı şeyleri söylüyorsun. Seçimin telaffuzunu değiştirme zahmetine bile girmiyorsunuz.

 

LÜTFULLAH KAYALAR GÜZEL PARTİ’YE KATILDI

Anavatan Partisi iktidarı döneminde bakanlık yapan Lütfullah Kayalar, İYİ Parti’ye katıldı. Kayalar’ın rozetini UYGUN Partisi Genel Başkanı Meral Akşener taktı.

 

KAYNAK: HABER7

mazgirt-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

paslanmaz korkuluk evden eve nakliyat firmaları
Başa dön tuşu