Teknoloji

Samsung Galaxy Z Fold6 ve Z Flip6’nın Kazakistan Reklamları Ortaya Çıktı

Akıllı telefon pazarının en önemli markalarından olan Samsung, katlanabilir amiral gemisi modelleri olan Galaxy Z Fold6 ve Z Flip6’yı uzun zamandır meraklı gözlerden saklıyordu. İddialara göre firma, Kazakistan’da yeni cihazların görsellerini kısa bir süreliğine paylaştı ancak kısa süre sonra görselleri kaldırdı. Yine de bu görseller internetin hâfızasındaki yerini çoktan aldı. 

Reddit’te paylaşılan görsellerin nerede yer aldığına dair bir bilgi yok ancak katlanabilir telefonları açık bir şekilde görebiliyoruz. Şu anda kaldırılmış olan reklamlarda yeni cihazların nasıl görüneceğine dair bilgiler de edinebiliyoruz. İlk bakış olarak yeni katlanabilir akıllı telefonlar daha geniş ekranlara sahip gibi duruyor. 

Kamera tasarımı değişiyor, ekranlar büyüyor

Elimizde tek görsel olsa da yeni katlanabilir telefonlar hakkında bize bazı bilgiler veriyor. Fold6’nın renklerinde çok fazla bir değişiklik olmasa da kamera tasarımının güncellendiği gözlerden kaçmıyor. Ayrıca ekranların da biraz daha büyük durduğunu söyleyebiliriz. Yine de bu konuda kesin bir şey yok. 

Galaxy Z Flip6 ise Flip5 ile benzer bir tasarıma sahip ancak arka kameraların etrafında çerçeve ile aynı renge sahip bir kenarlık bulunacak. Böylece kameralar, koyu renkli arka plandan hemen ayrıştırılabilecek. Bakalım Samsung’un katlanabilir cihazları bu reklamdakilere gerçekten benzeyecek mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

paslanmaz korkuluk
Başa dön tuşu