Haber

Mal varlığının araştırılması istendikten sonra paylaşımlarını silen Özlem Öz’ün mal kaçakçılığı yaptığı iddia edildi!

Dilan-Engin Polat çiftinin tutuklanmasının ardından Avukat Feyza Altun oklarını Özlem-Tayyar Öz çiftine çevirdi. Lüks yaşamlarıyla dikkat çeken Öz ailesinin mal varlıklarının araştırılması konusu sosyal medyada gündem olurken, çiftin paylaşımlarını silmeye başlaması dikkat çekti. Bugün Hasret Öz ile ilgili bomba gibi bir tez ortaya atıldı.

Avukat Feyza Altun, dava süresince yakından takip ettiği Dilan-Engin Polat çiftinin tutuklanmasının ardından Özlem-Tayyar Öz çiftine dikkat çekti.

Bu dikkat çekmeden önce Instagram’da 2,5 milyon takipçiye sahip olan Özlem Altınok Öz ve eşinin lüks hayatları göz önündeydi.

Özlem Altınok Öz’ün kendine ait güzellik salonu ve e-ticaret sitesinde mağazası bulunmaktadır. Eşi Tayyar Öz, kliniğinde sülük, hacamat, dolgu ve botoks gibi farklı işlemleri uyguluyor.

Feyza Altun’un bu mesleklerle kısa sürede bu lüks yaşama nasıl ulaştıklarına dikkat çekmesinin ardından birçok sosyal medya kullanıcısı, mal varlıklarının MASAK tarafından araştırılmasını istedi.

Tüm bu tartışmaların ve sosyal medya kullanıcılarının araştırma taleplerinin ardından Özlem-Tayyar Öz çiftinin paylaşımlarını silmeye başlaması geniş çapta tartışıldı.

Feyza Altun da hikayesinde Hasret Öz’ün 25’e yakın paylaşımını sildiğini ve eserlerinin tanıtımını azalttığını belirtti.

Bu olayın ardından Feyza Altun, Tayyar Öz’ün kliniğinin internet sitesinde yabancı isimli doktorların çalıştığını belirterek; Bunun üzerine sadece Dr. Tayyar Öz’ün isminin çıkması için düzenleme yapıldı.

Bugün Dilan-Engin Polat davasıyla adından söz ettiren gazeteci Seher Sultan, Hasret Öz hakkında patlayıcı bir iddia ortaya attı.

İddiaya göre Hasret Öz, gün içerisinde yaklaşık 1 saatini noterde geçirdi. Bu durum Gazeteci Seher Sultan’da “mal kaçakçılığı” yaptıkları şüphesini uyandırdı.

Bu iddialar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

paslanmaz korkuluk
Başa dön tuşu