Haber

Göynük Mahallesi’nde yol ve kaldırım çalışmaları devam ediyor

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Göynük Mahallesi’nde hızla devam eden yol ve kaldırım çalışmalarını yerinde inceledi.

Kemer’e ilk günkü şevk ve kararlılıkla hizmet vermeye devam ettiklerini ifade eden Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, her geçen gün değişen ve modernleşen Göynük Mahallesi’nde devam eden çalışmalarda özveriyle çalışan belediye emekçisini selamladı, ve kolaylıklar diledi.

Göynük Mahallesi 3006 ve 3017 caddelerinde 1000 metrekare yol ve kaldırım çalışmalarının en kısa sürede tamamlanması planlanıyor.

Başkan Topaloğlu yaptığı açıklamada, Kemer’de alt ve üst yapı çalışmalarının tüm hızıyla devam ettiğini ve Kemer halkına en yakışır şekilde hizmet vermeye çalıştıklarını belirtti. “Halkımız için üretmeye ve hizmet etmeye devam ediyoruz. Göynük mahallemizi hak ettiği yere taşıyoruz. Mahallemiz daha modern bir görünüme kavuşuyor. Yol, kaldırım, çalışmalarımız hızla devam ediyor. En kısa sürede çalışmalarımızı tamamlayıp halkımızın hizmetine sunacağız. Kemer halkı bize güvenmeye devam etsin.” söz konusu.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

paslanmaz korkuluk evden eve nakliyat firmaları
Başa dön tuşu