Haber

Çameli Belediyesi Yarıyıl Tatili Çocuk Şenliği düzenledi

24. eğitim-öğretim yılının ilk dönemini tamamlayan öğrenciler için düzenlenen Yarıyıl Tatili Çocuk Şenliği renkli görüntülere sahne oldu. Şenlikte eğlenen çocuklar, ikram için Önder Arslan’a teşekkür etti.

Çameli Belediyesi, 2023-24 eğitim-öğretim yılının ilk dönemini tamamlayan öğrencilere yönelik Yarıyıl Tatili Çocuk Şenliği düzenledi. Belediye Başkanı Cengiz Arslan’ın Çamelili çocuklara bayram hediyesi olarak düzenlediği şenlik, Çameli Hayri Dev Kültür Merkezi’nde gerçekleşti. Eğlenceli aktivitelerin, herkesin katılabileceği interaktif oyunların, yarışmaların, canlı performansların ve çeşitli ikramların sunulduğu festivalde çocuklar hem eğlendi hem de yeni arkadaşlar edindi. Çocukların yoğun ilgi gösterdiği festivalde renkli görüntüler oluştu ve unutulmaz anlar yaşadı.

AK Parti Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan, çocukların yarıyıl tatilini eğlenceli ve verimli geçirmeleri için sosyal etkinlikler düzenlediklerini belirterek, “Bir dönem daha geçti ve bu başarıyı sizlerle birlikte kutlamak istedik. Belediyemizin düzenlediği Yarıyıl Tatili Çocuk Şenliği’nde sizlerleyiz.” Bunu duyuyoruz. Bu etkinlik, çocukların kültür ve sanata bakış açısına katkı sağlamak amacıyla ülkemizin gelecekteki güzel günleri için atılmış bir adımdır. Fiziki belediyeciliğin yanı sıra sosyal belediyeciliğe de büyük önem veriyoruz. Çocukların bir gülümsemesi her şeye değer. Çocuklarımızın memnuniyetini görmek bizim için çok keyifli “Her zaman onların yanındayız. Çocuklarımıza gönülden verdiğimiz desteği artırarak sürdürüyoruz. Çocuklarımızın yaşam standartlarını yükseltmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Başta eğitim ve sağlık olmak üzere onlara yönelik düzenlediğimiz faaliyetlerle her zaman yanlarındayız” dedi. – DENİZLİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

paslanmaz korkuluk
Başa dön tuşu