Haber

Beşiktaş hazırlıklarını Almanya’da sürdürüyor

Yeni dönem hazırlıklarını Almanya’da sürdüren Beşiktaş, hazırlıklarına bugün yaptığı antrenmanla devam etti. Kaleci Ersin Destanoğlu kasık ağrısı nedeniyle antrenmana katılmadı. Antrenmanı Beşiktaş Başkan Yardımcısı Emre Kocadağ da izledi.

Yeni sezon hazırlıklarını Almanya’nın Grassau kentinde sürdüren Beşiktaş, bugün yaptığı antrenmanla antrenmanlarına devam etti. Teknik Müdür Şenol Güneş yönetiminde gerçekleştirilen antrenman, ısınma ve kuvvet antrenmanı ile başladı. Daha sonra top kapma oyunu oynayan oyuncular, yarı sahada oynanan çift gol maçıyla antrenmanı noktaladı. Sabah saatlerinde idmana başlayan kaleci Ersin Destanoğlu kasık ağrısı nedeniyle idmana katılmadı. Siyah-beyazlıların Boşnak futbolcusu Ajdin Hasic, çift gollü karşılaşmada görev almayarak teknik direktörle çalıştı.

Emre Kocadağ kampa katıldı

Siyah beyazlı takımın kampına Beşiktaş Başkan Yardımcısı Emre Kocadağ katıldı. Emre Kocadağ akşam yaptığı antrenmanı sahada izledi. Kocadağ, antrenman öncesi teknik direktör Şenol Güneş ile küçük bir görüşme gerçekleştirdi.

Beşiktaş, yeni dönem hazırlıklarına yarın Mizokoveds ile oynayacağı hazırlık maçıyla devam edecek. – MÜNİH

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

paslanmaz korkuluk
Başa dön tuşu