Haber

Başkan Savran, Metal Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nı Ziyaret Etti

Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran, Metal İşleri, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığı ve esnaf ziyaretleri ile güne başladı.

İl Muhtarı Dr. Mehmet Savran, Belediye Başkan Yardımcısı Nafiz Dirikoç ile birlikte Nevşehir Metal İşleri Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nı ziyaret etti. Oda başkanı Mehmet Pınarbaşı ve oda yöneticileri ile görüşmeye gelen Savran, çeşitli proje ve çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulundu.

Sanayi esnafının talep ve tekliflerini dinleyip sorularını yanıtlayan Önder Savran, deprem sonrası deprem bölgesine gönderdikleri yardımlar ve şehrimizde ağırlanan depremzedelere destekleri için esnaflara teşekkür etti. Savran, “Bu dönem bir birlik olma, yara sarma ve tutunma dönemidir. Sizler de asrın felaketi olarak nitelendirilen şiddetli sarsıntıların ardından tüm milletimizin fedakarlığını siz kıymetli esnaflarımız da sergilediniz.

Özellikle teşekkür ederim, çünkü Nevşehir bir kez daha Anadolu bilgeliğinin simgesi oldu. Devlet ve millet el ele verdiğinde her türlü zorluğun üstesinden geleceğimizi bir kez daha tüm dünyaya gösterdik. Allah tüm esnaflarımızdan razı olsun.” söz konusu.
 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

paslanmaz korkuluk
Başa dön tuşu