Haber

Alman YouTuber Taksim Meydanı’nda Şampiyonlar Ligi Finali Bileti Arıyor

Şampiyonlar Ligi final maçını izlemek için İstanbul’a gelen Alman YouTuber, Taksim meydanında broşür dağıtarak maç bileti aradı.

TAKSİM MEYDANA BİLET BROŞÜR DAĞITIMI

İngiliz ekibi Manchester City ile İtalyan ekibi Inter arasında oynanacak Şampiyonlar Ligi final maçını izlemek için Almanya’dan İstanbul’a gelen YouTuber Toni Leuschke, maçın başlamasına saatler kala bilet bulamayınca çareyi buldu. Taksim meydanında broşür dağıtmak. Üzerinde ‘Bilet Aranıyor’ yazılı broşürler dağıtan Alman YouTuber, talep edilen yüksek ücretler nedeniyle henüz bilet bulamadığını belirtti.

5 BİN EURO İSTİYORLAR

Toni Leuschke, “Evet, bu futbol serüveninde tecrübeliyim. 13. yılım şampiyonlar ligi finalinde. Bu ilk değil, ikinci kez bu durumdayım. Onsuz bilet arayışlarına devam edeceğim.” vazgeçerim futbol için şansımı denemeye devam ederim.insanlar buraya metroyla gelir muhtemelen cebinde fazladan bilet kalmıştır bana satabilir bilet bulamazsam giderim Yenikapı’ya. Final maçını orada büyük ekranda izlemeyi planlıyorum. 20’ye yakın broşür dağıttım, saçma sapan fiyatlar verildi. Burada bilete bilet isteyen çok Taksim’de var. 5 bin “Euro yaklaşık 2500 Euro , Daha fazla da olsa 500 Euro ödeyeceğim. Ben bir Bayern Münih taraftarıyım, grubum finale kalamadı ama hedefim finali izlemek” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

paslanmaz korkuluk evden eve nakliyat firmaları
Başa dön tuşu